Botki – najgorętszy hit sezonu!

botki kowbojskie na lato

Mocne kolory na damskich botkach

W ostatnim czasie do mody coraz częściej powracają mocne akcenty kolorystyczne. Bardzo modne będą w najbliższym czasie jesienne buty w wyrazistych kolorach takich jak róż, zieleń, czerwień oraz odcienie niebieskiego. Botki damskie w mocnych kolorach będą doskonałym uzupełnieniem stylizacji, a także głównym elementem kolorystycznym. Wyrazisty kolor będzie zwracał uwagę i sugerował styl oraz wyczucie najnowszych trendów obecnych w modzie. Letni neonowy trend nieco złagodnieje i kolory nadal będą mocne i rzucające się w oczy. 

Zwierzęce printy obecne od kilku sezonów

Tak jak i w poprzednich sezonach, tak i nadchodząca jesień będzie zdominowana przez printy zwierzęce. Bardzo popularne latem szpilki w panterkę lub centki, zmienią się w jesienne buty o wzorze zwierzęcym. Buty w lamparcie centki lub paski zebry to najmodniejszy wybór, który zapewni niepowtarzalność i wyjątkowość całej stylizacji. Nawet niewielki akcent pozwoli na zaakcentowanie trendów. Buty nie muszą być jedynie dodatkiem, lecz mogą tworzyć charakter całej kompozycji. Błędne jest więc przekonanie, że wzory zwierzęce na ubraniach są kiczowate i były modne jedynie w dawniejszych latach.

Kratka w każdym wydaniu oraz kolorze na damskich butach

Kratka obecna jest na wielu elementach garderoby już od dawna i w każdym sezonie powraca w najnowszych wydaniach. Tak jest i w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowych, podczas którego kratka pojawi się na butach. Damskie botki w szkocką kratkę, w pepitkę lub kratkę połączoną z futerkiem będą bardzo modne i pasujące do wielu stylizacji. Warto łączyć kratkę na kilku elementach na raz, aby stworzyć wyjątkowy outfit.

Lakierowane botki damskie

Kozaki oraz botki lakierowane obecne są w każdym sezonie i pozostają w szafie przez wiele lat. W nadchodzącym sezonie warto postawić na te o kwadratowych lub zaokrąglonych czubkach. Zakup lakierowanych butów jesiennych będzie inwestycją na lata, ponieważ tego typu obuwie nigdy nie wychodzi z trendów i pasuje do wszystkich jesiennych stylizacji.